Suroviny dělají rozdíl

Dostupné v balení: 60g, 140g, 280g

Koupit online

FIBER-Tabs

obezita (tělesná hmotnost> 20% nad průměrem plemene) => je nutné Výrazné snížení hmotnosti

jako podpora při poruchách zažívání způsobených jídlem

sklon k nadváze ve stáří

mírně obézní => hmotnostby se měla pomalu snižovat a stabilizovat

Náš slib kvality

Garantujeme:

 • + Vyrobeno v Německu
 • + Garance nejlepších ingrediencí
 • + Vynikající chuť a stravitelnost
 • + Vyrobeno z masa určeného pro lidskou spotřebu
 • + S extra čerstvým masem z čisté svaloviny

Jsme rádi, že se obejdeme bez:

 • - Pokusy na zvířatech
 • - sójová bílkovina
 • - Neobsahuje žádná umělá barviva, ochucovadla ani konzervanty

Vlastnosti produktu

Doplněk stravy podporující hubnutí a pomáhá při zažívacích potížích.

Vital komponenty

L-karnitin

(6500 mg / kg - odpovídá 75 mg L-karnitinu na 10 kg psa) zajišťuje, že mastné kyseliny ve větší míře v metabolismu jsou správně zpracovány a vedlejší produkty (ketolátky) jsou z buněk rychle odstraněny. L-karnitin podporuje spalování tuků, snižuje tukové usazeniny v tkáních a podporuje srdeční činnost.

více

Vláknina: 

 • Nerozpustné vlákniny (například celulózy, hemicelulózy) neobsahují žádnou použitelnou energii čímž se snižuje energetická hustota celkové dávky při užívání doplňků stravy. Mají také vliv na tuhnutí obsahu střev mazlíčka.
 • Rozpustná vláknina (například pektin, pentosanů) je částečně metabolizována střevními bakteriemi a má prebiotické účinky na střevní flóru.
 • Vázáním vody, vláknina prodlužuje dobu průchodu střevního obsahu a pomáhá zmírnit průjem. Vysoká míra expanze také podporuje pocit nasycení.
více

Analýza

Složení

lignocelulosa; Mrkvová vláknina; jablečná vláknina; Pomerančová vláknina; drůbeží moučka; Syrovátkový prášek; pivovarské kvasnice, sušená; vejce, sušená; drůbeží játra, sušená; rybí moučka z mořských ryb; Slupky jitrocele indického (psyllium); Magnesium stearát, Sojový olej

Analytické složky

Hrubý protein 18 %; Hrubý tuk 5,5 %; hrubá vláknina 21 %; hrubý popel 7 %

Doplňkové látky na kg

Nutriční doplňkové látky:  L-karnitin 6.500 mg
Technologické doplňkové látky: Antioxidanty: silné extrakty přírodního původu s obsahem tokoferolů (= přírodní vitamín E) 200 mg

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování

Na hubnutí: Jednoduše krmte 5 tablet na 10 kg tělesné hmotnosti v průběhu dne jako "odměnu". Denní dávka by neměla překročit 10% příjmu suché potravy. Doporučená délka podávání: Dokud není dosaženo požadované tělesné hmotnosti. Pro stabilizaci hmotnosti nebo při poruchách trávení: Jednoduše krmit 2-3 tablety na 10 kg tělesné hmotnosti v průběhu dne jako "odměny". Stravu vašeho mazlíčka můžete doplnit o tabelty FIBER-Tabs a průběžně stabilizovat jeho hmotnost.