Suroviny dělají rozdíl

Vital komponenty

     

Pro Vital

Pro Vital

posiluje přirozeně imunitní systém

Správně fungující imunitní systém hraje klíčovou roli pro sílu, radost ze života a vitalitu vašeho psa tak, jako je tomu u lidí. Ti kdo mají holistický přístup k výživě, budou dávat prioritu přírodní metodě posilování imunitního systému.

Vyvážené složení, které brání nedostatkům, je jenom jedna strana mince. Pečlivě dávkovaný trénink imunitního systému je druhá. Krmivo pro psy BELCANDO® s ProVital komplexem poskytuje přírodní složky kvasinek, které stimulují imunitní systém psa jako různé houby, které divocí psi požívají v přirozeném prostředí. Výsledkem je správně stimulovaný imunitní systém.

Obzvláště vhodné pro štěňata a mladé psy, jejichž imunitní systémy prochází vývojem, ale také pro starší zvířata se sníženou metabolickou aktivitou a psy s nízkou aktivitou.

We use ProVital in our following BELCANDO® dog foods: Puppy Granula-Start , Puppy Gravy , Puppy Granula-Start , Puppy Gravy ,

ProAgil

ProAgil

pro mobilitu Vašeho psa v každém věku


Život se skládá z pohybu a změny. Funkční a flexibilní klouby jsou důležitým předpokladem pro zajištění toho, že Váš čtyřnohý přítel vyrůstá zdravý a zůstane pohyblivý až do stáří. K tomu potřebuje tělo zdravou chrupavku. Bioaktivní kolagen získaný z želatiny prokazatelně zvyšuje příjem aminokyselin a podporuje zdravý vývoj kostí a kloubů. To může zabránit degenerativním onemocněním kloubů.

Důležité pro psy s alergiemi: Želatinová bílkovina je rozložena pomocí speciálního procesu tak, aby nespustila žádnou alergickou reakci. Dát ProAgil rostoucím a starším psům, kteří jsou vystaveni riziku artritidy, je obzvláště užitečné. Devadesát procent všech psů nad pět let trpí kloubními problémy!
 

We use ProAgil in our following BELCANDO® dog foods: Puppy Granula-StartPuppy GravyJunior GF PoultryJunior Lamb & Rice,Junior MaxiSenior SensitiveAdult ActiveAdult Power.